вівторок, 18 листопада 2014 р.

«Вишка» рівна і цікава

У стартовому турі Вищої ліги перші п'ять поєдинків («Мар'янівка» з «ПАККО» зіграють у неділю) підтвердили рівний підбір учасників турніру. В суботу 15 листопада у матчі-відкритті «ЛСТМ» та «Атлетик» подарували вболівальникам справжнє футзальне шоу, в якому була зафіксована бойова нічия - 5:5. Спочатку в гольовий відрив у два м'ячі пішли «смугасті», а вже на 37-й хвилині з таким само гандикапом попереду були досвідчені гравці «ЛСТМ». Проте два голи «Атлетика» на останніх хвилинах матчу відновили нічийний паритет і заставили глядачів оплесками привітати стартовий поєдинок Вищої ліги.
Перші перемоги на старті турніру здобули луцький «Вотранс-2», «Колос» з Ківерець та острожецький «Камаз-Агро». А в неділю прикрасою ігрового дня стало луцьке дербі - ФК «Магніт» - «Динамо». Безкомпромісна боротьба двох рівних суперників закінчилася перемогою динамівців, які за минулий сезон у Суперлізі набралися цінного досвіду.