Голи: Міщук, 18 – Лінніков, 13, 29, 30; Купріянчик, 30, 40; Бляшук, 36.
Голи: Міх, 10; Пясецький, 13; Ленартович, 35; Зданевич, 36 – Шевчук, 21.

Попередження: Зданевич, Музика – Олешко.
«Володимирівка-2» - «Прилуцьк» - 3:1 (1:1)
Голи: Костюк, 10; Макаров, 35; Вовк, 39 – Крещук, 15(6-м.).
Попередження: Оліферук – Ядловський, Тачинський, Крещук.
«Новостав» - «Атлетік» - 2:7 (2:0)
Голи: Яковлєв, 7; Черняк, 19 – Януль Н., 23(6-м); Клец, 25, 27; Полтавець, 34, 36, 38; Стрельчук, 40.
Попередження: Цейко (Новостав).

«Забіяка» - «Колос-2» - 5:0 (2:0)
Голи: Блажиєвський, 14, 22, 32; Кінах, 16; Трохимчук, 28.
Попередження: Шмига, Журомський, Левчук, Ульяшин (Колос-2).
 «Вікторія» - «Олика» - 6:0 (3:0)
Голи: Вишневський, 6, 18, 23; Назарчук, 17; Серяпов, 36; Панчина, 38.
Попередження: Серяпов – Безушкевич, Подгуска.
06.12.15 – № 21 «Колос» - «Камаз-Агро» - 2:2 (1:2)
Голи: Ващук О., 4; Глушаков, 38 – Івчук, 16 (10-метровий); Юрчук, 20.
Нереалізований 6-м удар: Юрчук О. 20 (Камаз-Агро).
Попередження: Власюк, Глушаков (Колос).
Арбітри: Попко М., Матвіюк Р. 3-й арбітр: Онищук Ю.
Завершувала тур гра між двома аутсайдерами, які не мали в своєму заліку жодного очка. Матч вийшов драматичним і тримав глядачів в напрузі до останньої секунди. Рахунок відкрили ківерцівські футзалісти: на 4 хвилині Олександр Ващук завдав невідпорного удару з 5 метрів. До цього часу «колос» вигравав і за фолами, встигнувши двічі порушити правила. Не дивно, що вже на 16 хвилині «Камаз-Агро» заробив право на перший 10-метровий штрафний удар.. Його реалізував Анатолій Івчук. Ще за 3 хвилини гості заробили пенальті правила порушив найдосвідченіший гравець «Колоса» Юрій Ващук. Перший удар від Олега Юрчука воротар господарів Валентин Бондарєв відбив, а от з добиванням не впорався. На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь «Камаз-Агро».
В другому таймі м’ячем більше володів «Колос», щоправда, реальні нагоди почали виникати лише в останні 5 хвилин гри. Весь інший час на полі точилась вперта боротьба, підтвердженням чому 9 фолів: 5 у «Камаз-Агро», 4 – в «Колоса». На 38 хвилині капітан господарів Микола Глушаков завдав удару з 9 метрів у ближній кут, до якого воротар «Камаза» виявився не готовим. Рахунок став нічійним – 2:2. на останній хвилині Глушаков ще встиг заробити жовту картку та віддати гольовий пас на Олександра Ващука, який просто дивом не перетворив його на гол. Не влучив по м’ячу намагаючись переправити того у незахищений кут воріт з 2 метрів.