понеділок, 1 травня 2017 р.

Рідні стіни не допомогли

Остання домашня гра "Колоса" в другому колі Чемпіонату Волині з футболу принесла поразку, після якої глядачі ще довго аплодували гравцям за проявлену стійкість.

На 20 хвилині влучний удар головою Олесандра Зингеля вивів ківерцівську команду вперед у грі з одним із лідерів змагань - ФК "Ласкою" (Боратин). Та вже на 26 хвилині стадіон ревів від рішення арбітра, той поставив сумнівне пенальті у наш бік. Такий перебіг подій, звичайно, вплинув на колосівців, як результат: ще один пропущений гол та вилучення на 30-ій хвилині Юрія Чепури.
Та навіть у меншості, до завершення першої половини гри, "Колос", а саме, Назарій Навроцький, повертають інтригу у матчі - 2:2.

У десятьох ківерчани трималися до 75 хв другого тайму. Далі, на жаль, не витримали тиску суперника й тричі діставали м'яч зі своїх воріт.
Цими вихідними "Колос" поїде за очками на Горохівщину, де зустрінеться з ФК "Агропродукт".