вівторок, 2 червня 2015 р.

Чемпіонат Волині: Тур вирваних перемог на 90+4-ій хвилині

15-ий тур обласної першості з футболу став по-особливому впертий. Принаймні, порівняно з минулим уїк-ендом, де були одні розгроми.

Про дуель у Ковелі, яка закінчилась нульовою нічиєю та вибитим вікном у будинку, що поруч зі стадіоном «Верес», ми писали в окремому репортажі. Детальніше тут:http://volynsport.lutsk.ua/futbol/bytva-za-bronzu-kovel-volynagroteh-bez...

Мар’янівка прогнозовано програла Ківерцям, хоча відгуки присутніх на матчі були доволі позитивними щодо гри основних складів. Понад те, саме горохівчани відкрили рахунок! Навіть попри те, що «Колос» уже в першому таймі вирішив усі проблеми – 1:4, підопічні Сергія Магери не здавалися. Боротьба закінчилась бойовим рахунком 3:7.

Наступного дня – в неділю – ЛСТМ-536 в Маяках класично взяв три очки в гостей з Нововолинська. Ще в дебюті «монтажники» вистрелили дуплетом від Мосійчука та Лящука. Надалі ж Кабанов та Махнюк встановили кінцеві цифри 5:0.

Ледве не сталося сенсацій в Іваничах та Копачівці. І якщо до того, що «Надію» лихоманить, вболівальники дещо звикли, то спад у грі чинного чемпіона «Ласки» - вочевидь є наслідком поразки від головних конкурентів з ЛСТМ-536. Але ж попереду ще три тури, в яких може статися всяке - тим паче, "монтажникам" ще грати на виїзді у Ковелі, який на лідерів налаштовується, наче тореро перед виходом на арену.

В обох протистояннях господарі відкривали рахунок, проте бодай нічиєї втримати не змогли. Однак в уболівальників язик не повернеться сказати криве слово про «Західний Буг» та «Торпедо». Рятівниками ж своїх колективів на 94+4-их хвилинах стали Сергій Заяць і Роман Степанов.