вівторок, 2 червня 2015 р.

Вища ліга ДЮФЛ

Чергові матчі юнацької вишки з футболу мали визначити або ж перенести чемпіонство. Проте команда ЛСТМ-536 не дала такої нагоди своїм опонентам і оформила золоті медалі першості за три тури до фінішу.

І якщо в першому таймі гри юнацьких складів ЛСТМ – «Шахтар» було забито тільки два голи, то після перерви міх розв’язався. 10:1, і лучани святкують перемогу в чемпіонаті.

Прямий переслідувач з Ковеля без проблем розібрався з дублерами «Волиньагротеха», «Ківерці» наколотили 16 голів в Мар’янівці, а Іваничі розписали мирову з Локачами.

Приємно дивує після зимового міжсезоння боратинська «Ласка». Якщо стартували хлопці дуже посередньо, то нинішня гра може стати цілковитою запорукою бронзових, а то навіть і срібних медалей.

ФЦ Ковель-Волинь - Волиньагротех (Гірка Полонка) - 7:1 (6:0)
Голи: Вакулінський Владислав, 8, 16, 34; Вавриш Олександр, 11, 33; Клімук Максим, 23; Долінко Дмитро, 61 - Войтюк Микола, 65
Попередження: Вавриш Олександр, Грицюк Антон, Долінко Дмитро - Дмитрук Тарас

ФК Мар'янівка - Колос (Ківерці) - 0:16 (0:5)
Голи: Карпік Олександр, 11, 46, 54, 73, 78; Шмига Павло, 16, 40, 44, 47, 49; Веселуха Едуард, 20, 71; Шостак Сергій, 22, 80; Музичук Максим, 43; Левчук Назарій, 69
Нереалізований пенальті: Гапонюк Дмитро, 30 (Колос) (повз ворота)
Попередження: Грель Сергій - Веселуха Едуард, Чайка Богдан

Луцьксантехмонтаж №536 - Шахтар (Нововолинськ) - 10:1 (2:0)
Голи: Маслічук Олександр, 34, 63, 73; Цехош Назарій, 42, 71; Горбачевський Олександр, 47, 52; Самчук Назар, 49, 56; Курасов Олександр, 54 - Кантор Роман, 47
Попередження: Тереля Дмитро (Шахтар)

Торпедо (Копачівка) - Ласка (Боратин) - 2:3 (0:1)
Голи: Степанюк Станіслав, 43; Чопюк Сергій, 72 - Чайка Володимир, 26, 76; Ольшевський Павло, 68
Попередження: Чопюк Сергій, Сушко Роман (обидва - Торпедо)

Західний Буг (Іваничі) - Надія (Локачі) - 1:1 (1:0)
Голи: Івановський Юрій, 4 - Єрмаков Володимир, 58
Попередження: Ковб Сергій (Надія)