середу, 19 вересня 2018 р.

Три тури Чемпіонату Волині завершено

15-16 вересня відбувся 3-й тур Чемпіонату Волині з футболу сезону 2018-2019 років. "Колос" (Ківерці) приймав у дома команду "Торпедо" (Копаівка).

Традиційно, очікувалося  цікаве та напружене протистоянні цих позиційних суперників. Дублери здобули перші три очка, обігравши своїх опонентів з рахунком 3:1.
Основна ж команда з перших хвилин нав'язала боротьбу торпедівцям, але наприкінці матчу
пропустила два голи! Неочікувано для вболівальників тренер команди Юрій Ващук міняє воротаря. Валентин Бондарєв у другому таймі виходить на поле, але уже в якості нападника, а його брат Микола стає у ствір воріт. До 81 хвилини матчу в успіх такого рішення ніхто не вірив. Та 17 номер ківерчан Орест Оришкевич влучним дальнім ударом дає команді поштовх до рішучих дій. А на 86 хв зіграє ставка тренера - Валентин Бандарєв заробляє пенальті, яке без проблем реалізовує капітан "Колоса" Олександр Ващук. Після важкої нічиї 2:2, за сумою трьох турів Ківерці посідають 7 місце з 14 волинських команд.